Adkins Trak Timing - Contractor License              5/27/2018 - 12:15 PM
             Tom Moore Youth Classic - 5/26/2018 to 5/27/2018             
                          Riverbank High School                           
 
Event 59  400 Meter Run Group 4 (13-14) Girls
=======================================================================   
    Name                     Age Team                    Finals  Points   
=======================================================================   
 -- Mcculler, Sharli'E        14 Big Valley T           1:11.73           
Section  1                                                                
  1 Greaves, Sydney           14 Lions Pride            1:01.30    4      
  2 Johnson, Jasmine          13 MH Jr Mustangs         1:10.93           
  3 Nguyen, Katelyn           13 Umoja TC               1:11.48           
  4 Blakely, Carissa          13 Central Vall           1:14.46           
  5 Voortman, Dakota          14 Lions Pride            1:17.36           
  6 Wells, Jenesys            13 God Speed              1:19.20           
  7 Marshall, Natalia         13 San Francisc           1:24.15           
  8 Summers, Laki             13 Stockton Sai           1:25.43           
  9 McHolder, Iyania          13 M.P. Strider           1:26.61           
Section  2                                                                
  1 Deffebach, Lillian        13 Contra Costa           1:09.46           
  2 Townsend, Lesly           13 Falcon Track Club      1:11.54           
  3 Nguyen, Emma              14 Umoja TC               1:12.74           
  4 Horta, Milan              14 Hilltop Spee           1:14.03           
  5 Madave, Nilah             14 Big Valley T           1:17.21           
  6 Fierro, Annalese          14 Central Vall           1:18.04           
  7 Beafore, Samira           13 East Bay Eli           1:18.72           
  8 Horne, Sariyah            14 M.P. Strider           1:19.53           
  9 Tibbs, Arianna            14 M.P. Strider           1:20.49           
Section  3                                                                
  1 Young, Kaila              14 Hilltop Spee           1:05.52           
  2 Meays, Gianna             13 Sacramento S           1:08.62           
  3 Guyton, Kelani            14 Oakland Pal            1:09.51           
  4 Davis, Daneria            13 Hilltop Spee           1:09.75           
  5 Little, Maya              13 Umoja TC               1:10.38           
  6 Bolden, Jenniya           14 Rpm Legacy             1:10.62           
  7 Paulus, Giulla            14 Umoja TC               1:10.96           
  8 Fowlis, Lailoni           13 San Francisc           1:12.75           
  9 Dean, Zariyah             14 God Speed              1:23.40           
Section  4                                                                
  1 Hahn, Francesca           14 Rpm Legacy             1:03.96           
  2 Fuller, Iyanna            14 Fresno Flyer           1:04.52           
  3 Dennis, Phoenix           13 Hilltop Spee           1:04.87           
  4 Rumford, Alexandra        13 Umoja TC               1:04.96           
  5 Nakhoda, Sarah            14 Umoja TC               1:05.95           
  6 Parker, Sadie             13 Diablo Valle           1:09.32           
  7 Brooks, Samiyah           13 Full Stride            1:10.88           
  8 Kiran, Svita              13 Peninsula Flyers       1:11.73           
Section  5                                                                
  1 Effiong, Columba          14 Revolution E             59.48   10      
  2 Hall, Keilee              13 M.P. Strider           1:00.57    8      
  3 Shoemaker, Savannah       13 Unattached             1:00.60    6      
  4 Williams, Najah           14 Hilltop Spee           1:00.74    5      
  5 Harris, Yvette            13 God Speed              1:01.95    3      
  6 Johnson, Mandisa          14 Fresno Flyer           1:02.04    2      
  7 Strong, Lindsey           13 Central Vall           1:03.81    1      
  8 Norman, Hannah            14 Unattached             1:04.09           
  9 Seigle, Kaitlin           13 Unattached             1:07.71           
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Effiong, Columba          14 Revolution E             59.48   5  10   
  2 Hall, Keilee              13 M.P. Strider           1:00.57   5   8   
  3 Shoemaker, Savannah       13 Unattached             1:00.60   5   6   
  4 Williams, Najah           14 Hilltop Spee           1:00.74   5   5   
  5 Greaves, Sydney           14 Lions Pride            1:01.30   1   4   
  6 Harris, Yvette            13 God Speed              1:01.95   5   3   
  7 Johnson, Mandisa          14 Fresno Flyer           1:02.04   5   2   
  8 Strong, Lindsey           13 Central Vall           1:03.81   5   1   
  9 Hahn, Francesca           14 Rpm Legacy             1:03.96   4       
 10 Norman, Hannah            14 Unattached             1:04.09   5       
 11 Fuller, Iyanna            14 Fresno Flyer           1:04.52   4       
 12 Dennis, Phoenix           13 Hilltop Spee           1:04.87   4       
 13 Rumford, Alexandra        13 Umoja TC               1:04.96   4       
 14 Young, Kaila              14 Hilltop Spee           1:05.52   3       
 15 Nakhoda, Sarah            14 Umoja TC               1:05.95   4       
 16 Seigle, Kaitlin           13 Unattached             1:07.71   5       
 17 Meays, Gianna             13 Sacramento S           1:08.62   3       
 18 Parker, Sadie             13 Diablo Valle           1:09.32   4       
 19 Deffebach, Lillian        13 Contra Costa           1:09.46   2       
 20 Guyton, Kelani            14 Oakland Pal            1:09.51   3       
 20 Mcculler, Sharli'E        14 Big Valley T           1:11.73           
 21 Davis, Daneria            13 Hilltop Spee           1:09.75   3       
 22 Little, Maya              13 Umoja TC               1:10.38   3       
 23 Bolden, Jenniya           14 Rpm Legacy             1:10.62   3       
 24 Brooks, Samiyah           13 Full Stride            1:10.88   4       
 25 Johnson, Jasmine          13 MH Jr Mustangs         1:10.93   1       
 26 Paulus, Giulla            14 Umoja TC               1:10.96   3       
 27 Nguyen, Katelyn           13 Umoja TC               1:11.48   1       
 28 Townsend, Lesly           13 Falcon Track Club      1:11.54   2       
 29 Kiran, Svita              13 Peninsula Flyers       1:11.73   4       
 30 Nguyen, Emma              14 Umoja TC               1:12.74   2       
 31 Fowlis, Lailoni           13 San Francisc           1:12.75   3       
 32 Horta, Milan              14 Hilltop Spee           1:14.03   2       
 33 Blakely, Carissa          13 Central Vall           1:14.46   1       
 34 Madave, Nilah             14 Big Valley T           1:17.21   2       
 35 Voortman, Dakota          14 Lions Pride            1:17.36   1       
 36 Fierro, Annalese          14 Central Vall           1:18.04   2       
 37 Beafore, Samira           13 East Bay Eli           1:18.72   2       
 38 Wells, Jenesys            13 God Speed              1:19.20   1       
 39 Horne, Sariyah            14 M.P. Strider           1:19.53   2       
 40 Tibbs, Arianna            14 M.P. Strider           1:20.49   2       
 41 Dean, Zariyah             14 God Speed              1:23.40   3       
 42 Marshall, Natalia         13 San Francisc           1:24.15   1       
 43 Summers, Laki             13 Stockton Sai           1:25.43   1       
 44 McHolder, Iyania          13 M.P. Strider           1:26.61   1