Adkins Trak Timing - Contractor License              5/27/2018 - 12:15 PM
             Tom Moore Youth Classic - 5/26/2018 to 5/27/2018             
                          Riverbank High School                           
 
Event 54  400 Meter Run Group 1 (8 & Under) Boys
=======================================================================   
    Name                     Age Team                    Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 King, Mykah                7 Full Stride            1:26.76           
  2 Dean, Lamont               7 God Speed              1:32.66           
  3 Hegazy, Mostafa            8 Falcon Track Club      1:34.67           
  4 Kelley, Isaiah             8 Aca Track Club         1:42.85           
  5 Abon, Jeloni               7 Oakland Pal            1:50.57           
  6 Logan, Makai               6 East Bay Eli           1:50.86           
  7 Hilliard, Honest           7 M.P. Strider           1:57.42           
  8 Salcido Jr., Tousant       5 Full Stride            1:57.69           
Section  2                                                                
  1 Shepherd, Cameron          7 Hilltop Spee           1:20.97           
  2 Kobayashi, Dyson           8 Oakland Cubs           1:21.71           
  3 Simonton, Kenneth          7 Full Stride            1:29.97           
  4 Satchell, Chaz             7 Hilltop Spee           1:33.34           
  5 Hill, Josiah               7 East Bay Eli           1:37.31           
  6 Walker III, Russell        6 Flying Jaguars TC      1:37.81           
  7 Peterson, Titus            7 Oakland Pal            1:39.08           
Section  3                                                                
  1 Lias, Kielyn               8 Phenom Elite           1:15.33    5      
  2 Cooks, Christian           8 Full Stride            1:20.95           
  3 Coffey, Kendrick           7 Oakland Pal            1:23.41           
  4 Brown, Nehemiah            7 San Francisc           1:23.67           
  5 White, De'Anthony          8 Flying Jaguars TC      1:26.75           
  6 Lloyd, Sir Kamryn          7 Oakland Pal            1:27.52           
  7 Silvas, Jeremiah           6 East Palo Al           1:36.89           
Section  4                                                                
  1 Eddings, Robert            8 Full Stride            1:09.51   10      
  2 Swain, Wade                8 Full Stride            1:11.98    8      
  3 Nolan, Micah               8 Flying Jaguars TC      1:14.40    6      
  4 Bell, Thomas               8 San Francisc           1:16.64    4      
  5 Hilburn Jr., Brandon       8 Flying Jaguars TC      1:17.30    3      
  6 White III, Derrick         8 Flying Jaguars TC      1:17.93    2      
  7 Hall, Kaden                8 M.P. Strider           1:18.00    1      
  8 Berry, Curtis              8 Flying Jaguars TC      1:18.26           
  9 Silvas, Nicco              8 East Palo Al           1:25.67           
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Eddings, Robert            8 Full Stride            1:09.51   4  10   
  2 Swain, Wade                8 Full Stride            1:11.98   4   8   
  3 Nolan, Micah               8 Flying Jaguars TC      1:14.40   4   6   
  4 Lias, Kielyn               8 Phenom Elite           1:15.33   3   5   
  5 Bell, Thomas               8 San Francisc           1:16.64   4   4   
  6 Hilburn Jr., Brandon       8 Flying Jaguars TC      1:17.30   4   3   
  7 White III, Derrick         8 Flying Jaguars TC      1:17.93   4   2   
  8 Hall, Kaden                8 M.P. Strider           1:18.00   4   1   
  9 Berry, Curtis              8 Flying Jaguars TC      1:18.26   4       
 10 Cooks, Christian           8 Full Stride            1:20.95   3       
 11 Shepherd, Cameron          7 Hilltop Spee           1:20.97   2       
 12 Kobayashi, Dyson           8 Oakland Cubs           1:21.71   2       
 13 Coffey, Kendrick           7 Oakland Pal            1:23.41   3       
 14 Brown, Nehemiah            7 San Francisc           1:23.67   3       
 15 Silvas, Nicco              8 East Palo Al           1:25.67   4       
 16 White, De'Anthony          8 Flying Jaguars TC      1:26.75   3       
 17 King, Mykah                7 Full Stride            1:26.76   1       
 18 Lloyd, Sir Kamryn          7 Oakland Pal            1:27.52   3       
 19 Simonton, Kenneth          7 Full Stride            1:29.97   2       
 20 Dean, Lamont               7 God Speed              1:32.66   1       
 21 Satchell, Chaz             7 Hilltop Spee           1:33.34   2       
 22 Hegazy, Mostafa            8 Falcon Track Club      1:34.67   1       
 23 Silvas, Jeremiah           6 East Palo Al           1:36.89   3       
 24 Hill, Josiah               7 East Bay Eli           1:37.31   2       
 25 Walker III, Russell        6 Flying Jaguars TC      1:37.81   2       
 26 Peterson, Titus            7 Oakland Pal            1:39.08   2       
 27 Kelley, Isaiah             8 Aca Track Club         1:42.85   1       
 28 Abon, Jeloni               7 Oakland Pal            1:50.57   1       
 29 Logan, Makai               6 East Bay Eli           1:50.86   1       
 30 Hilliard, Honest           7 M.P. Strider           1:57.42   1       
 31 Salcido Jr., Tousant       5 Full Stride            1:57.69   1