Adkins Trak Timing - Contractor License              5/27/2018 - 12:15 PM
             Tom Moore Youth Classic - 5/26/2018 to 5/27/2018             
                          Riverbank High School                           
 
Event 28  800 Meter Run Group 4 (13-14) Boys
=======================================================================   
    Name                     Age Team                    Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Grossman, Aiden           14 Lions Pride            2:21.75    2      
  2 Prakash, Ronit            13 Falcon Track Club      2:24.76    1      
  3 Partida, David            14 Sheldon Jr Huskies     2:26.08           
  4 Jackson, Jamonte          13 East Palo Al           2:27.06           
  5 Gonzales, George          14 Stockton Sai           2:29.57           
  6 Rodrigues, Dre'taun       14 East Palo Al           2:36.08           
  7 Doss, Niko                13 Sacramento S           2:37.68           
  8 Rozales, Andrew           13 MH Jr Mustangs         2:42.46           
  9 Piggott, Aiden            14 Napa Track Club        2:47.96           
 10 Kopardekar, Abhay         14 Umoja TC               2:56.49           
 11 Van Laar, Skylar          14 Lions Pride            3:15.02           
Section  2                                                                
  1 Kokel, Ben                13 Diablo Valle           2:25.84           
  2 Quartey, Caleb            13 Peninsula Flyers       2:26.31           
  3 Classen, Tobias           13 Hilltop Spee           2:27.14           
  4 Skarda, Paul              14 Oak Hill Racing        2:30.30           
  5 Forrest, Isaiah           14 Unattached             2:31.40           
  6 Duncan, Oscar             13 Unattached             2:40.17           
  7 Bell III, Bobby           13 Sacramento S           2:42.73           
  8 Aubert, La Monte          14 M.P. Strider           2:43.37           
  9 Quintero, Dario           13 Umoja TC               2:47.39           
Section  3                                                                
  1 Afonine, Lev              14 Diablo Valle           2:10.04   10      
  2 Lias, Tremaine            14 Phenom Elite           2:14.69    8      
  3 Mitchell, Ryan            14 Sacramento Elite       2:17.44    6      
  4 Motte, Julian             14 Full Stride            2:20.00    5      
  5 Holman, Broen             13 foothillgold           2:20.68    4      
  6 Jordon, Larsen            14 Central Vall           2:20.91    3      
  7 Torres, Jesse             13 Diablo Valle           2:31.05           
  8 Viswesvaran, Madhav       14 Falcon Track Club      2:37.68           
  9 Tandean, Eric             14 Falcon Track Club      2:40.01           
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Afonine, Lev              14 Diablo Valle           2:10.04   3  10   
  2 Lias, Tremaine            14 Phenom Elite           2:14.69   3   8   
  3 Mitchell, Ryan            14 Sacramento Elite       2:17.44   3   6   
  4 Motte, Julian             14 Full Stride            2:20.00   3   5   
  5 Holman, Broen             13 foothillgold           2:20.68   3   4   
  6 Jordon, Larsen            14 Central Vall           2:20.91   3   3   
  7 Grossman, Aiden           14 Lions Pride            2:21.75   1   2   
  8 Prakash, Ronit            13 Falcon Track Club      2:24.76   1   1   
  9 Kokel, Ben                13 Diablo Valle           2:25.84   2       
 10 Partida, David            14 Sheldon Jr Huskies     2:26.08   1       
 11 Quartey, Caleb            13 Peninsula Flyers       2:26.31   2       
 12 Jackson, Jamonte          13 East Palo Al           2:27.06   1       
 13 Classen, Tobias           13 Hilltop Spee           2:27.14   2       
 14 Gonzales, George          14 Stockton Sai           2:29.57   1       
 15 Skarda, Paul              14 Oak Hill Racing        2:30.30   2       
 16 Torres, Jesse             13 Diablo Valle           2:31.05   3       
 17 Forrest, Isaiah           14 Unattached             2:31.40   2       
 18 Rodrigues, Dre'taun       14 East Palo Al           2:36.08   1       
 19 Viswesvaran, Madhav       14 Falcon Track Club      2:37.68   3       
 19 Doss, Niko                13 Sacramento S           2:37.68   1       
 21 Tandean, Eric             14 Falcon Track Club      2:40.01   3       
 22 Duncan, Oscar             13 Unattached             2:40.17   2       
 23 Rozales, Andrew           13 MH Jr Mustangs         2:42.46   1       
 24 Bell III, Bobby           13 Sacramento S           2:42.73   2       
 25 Aubert, La Monte          14 M.P. Strider           2:43.37   2       
 26 Quintero, Dario           13 Umoja TC               2:47.39   2       
 27 Piggott, Aiden            14 Napa Track Club        2:47.96   1       
 28 Kopardekar, Abhay         14 Umoja TC               2:56.49   1       
 29 Van Laar, Skylar          14 Lions Pride            3:15.02   1