Adkins Trak Timing - Contractor License              5/27/2018 - 12:15 PM
             Tom Moore Youth Classic - 5/26/2018 to 5/27/2018             
                          Riverbank High School                           
 
Event 26  800 Meter Run Group 3 (11-12) Boys
=======================================================================   
    Name                     Age Team                    Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Raji, Abdul-Malik         11 Sacramento S           2:46.90           
  2 Defendi-Cho, Giulio       11 Peninsula Flyers       2:47.44           
  3 Taylor Jr., Jabari        11 East Palo Al           2:49.22           
  4 Hall, Keelan              11 M.P. Strider           3:05.41           
  5 Pacheco, Noah             11 Lions Pride            3:07.99           
  6 Ranade, Ajinkya           12 Umoja TC               3:10.00           
  7 Cooper, Malachi           11 Fresno Flyer           3:19.32           
  8 Wong, Mathew              12 Lodi Track club        4:16.16           
Section  2                                                                
  1 Zamarripa, Nicolas        12 Phenom Elite           2:41.03           
  2 Brouwer, Ward             12 Peninsula Flyers       2:45.36           
  3 Davis, George             11 Rpm Legacy             2:47.20           
  4 Logwood, Kenneth          12 Eotg                   2:47.34           
  5 Tooker, William           11 Unattached             2:52.93           
  6 Johnson, Ja'Nine          11 Sacramento S           2:54.21           
  7 Robinson, Caleb           12 Oak Hill Racing        2:54.29           
  8 Race, James               12 Oak Hill Racing        2:56.37           
  9 Medeiros, Tildon          12 Central Vall           2:59.81           
 10 Gorman, Darryn            11 Rpm Legacy             3:02.37           
 11 Milligan, Vicenzo         11 Lodi Track club        3:13.16           
Section  3                                                                
  1 Seymour Jr., Deshawn      11 Full Stride            2:26.47   10      
  2 Schwalm, Corbin           12 Unattached             2:28.49    8      
  3 Karr, Carson              12 Unattached             2:31.91    6      
  4 Edwards, Timothy          11 Full Stride            2:32.28    5      
  5 Galindo Jr., Rey          12 Central Vall           2:34.29    4      
  6 Pena, Tai                 12 Oak Hill Racing        2:35.06    3      
  7 Smith, Levan              12 Full Stride            2:35.30    2      
  8 Beneke, Tyler             12 Oak Hill Racing        2:36.80    1      
  9 Gowda, Samvrat            11 East Palo Al           2:38.90           
 10 Williams, Cameron         12 God Speed              2:40.78           
 11 LeCount, Cristian         12 Falcon Track Club      2:53.55           
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Seymour Jr., Deshawn      11 Full Stride            2:26.47   3  10   
  2 Schwalm, Corbin           12 Unattached             2:28.49   3   8   
  3 Karr, Carson              12 Unattached             2:31.91   3   6   
  4 Edwards, Timothy          11 Full Stride            2:32.28   3   5   
  5 Galindo Jr., Rey          12 Central Vall           2:34.29   3   4   
  6 Pena, Tai                 12 Oak Hill Racing        2:35.06   3   3   
  7 Smith, Levan              12 Full Stride            2:35.30   3   2   
  8 Beneke, Tyler             12 Oak Hill Racing        2:36.80   3   1   
  9 Gowda, Samvrat            11 East Palo Al           2:38.90   3       
 10 Williams, Cameron         12 God Speed              2:40.78   3       
 11 Zamarripa, Nicolas        12 Phenom Elite           2:41.03   2       
 12 Brouwer, Ward             12 Peninsula Flyers       2:45.36   2       
 13 Raji, Abdul-Malik         11 Sacramento S           2:46.90   1       
 14 Davis, George             11 Rpm Legacy             2:47.20   2       
 15 Logwood, Kenneth          12 Eotg                   2:47.34   2       
 16 Defendi-Cho, Giulio       11 Peninsula Flyers       2:47.44   1       
 17 Taylor Jr., Jabari        11 East Palo Al           2:49.22   1       
 18 Tooker, William           11 Unattached             2:52.93   2       
 19 LeCount, Cristian         12 Falcon Track Club      2:53.55   3       
 20 Johnson, Ja'Nine          11 Sacramento S           2:54.21   2       
 21 Robinson, Caleb           12 Oak Hill Racing        2:54.29   2       
 22 Race, James               12 Oak Hill Racing        2:56.37   2       
 23 Medeiros, Tildon          12 Central Vall           2:59.81   2       
 24 Gorman, Darryn            11 Rpm Legacy             3:02.37   2       
 25 Hall, Keelan              11 M.P. Strider           3:05.41   1       
 26 Pacheco, Noah             11 Lions Pride            3:07.99   1       
 27 Ranade, Ajinkya           12 Umoja TC               3:10.00   1       
 28 Milligan, Vicenzo         11 Lodi Track club        3:13.16   2       
 29 Cooper, Malachi           11 Fresno Flyer           3:19.32   1       
 30 Wong, Mathew              12 Lodi Track club        4:16.16   1