Adkins Trak Timing - Contractor License              5/27/2018 - 12:15 PM
             Tom Moore Youth Classic - 5/26/2018 to 5/27/2018             
                          Riverbank High School                           
 
Event 25  800 Meter Run Group 3 (11-12) Girls
=======================================================================   
    Name                     Age Team                    Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Polk, Alyssa              12 Stockton Sai           2:39.86    3      
  2 Watkins, Sydnie           12 M.P. Strider           2:44.26           
  3 Woods, Olivia             12 M.P. Strider           2:50.16           
  4 Reimers, Audrey           12 Oak Hill Racing        2:53.30           
  5 Suggs, Za'Niya            11 M.P. Strider           2:55.34           
  6 Scheele, Lorelei          12 Lions Pride            2:55.43           
  7 Carlos, Adriana           11 East Bay Heat TC       2:56.24           
  8 Davis, Jada               11 Eotg                   2:56.78           
  9 Jones, Makayla            12 Full Stride            3:02.97           
 10 Williams, Carrington      11 M.P. Strider           3:05.29           
 11 Williams, Caelyn          11 M.P. Strider           3:11.66           
 12 Washington, Shaunice      11 M.P. Strider           3:13.06           
 13 Simonton, Nayelli         11 Full Stride            3:14.06           
Section  2                                                                
  1 Ford, Ruby                11 Full Stride            2:24.59   10      
  2 Sorenson, Keira           12 Unattached             2:30.94    8      
  3 Leblanc, Ericka           11 Unattached             2:31.14    6      
  4 Barron, Jana              12 Falcon Track Club      2:35.65    5      
  5 Weberski, Makena          12 Diablo Valle           2:38.97    4      
  6 Russell, Anaya            12 Flying Jaguars TC      2:40.62    2      
  7 Wiley, Lillian Rose       12 Full Stride            2:41.47    1      
  8 Muppalla, Sneha           12 Umoja TC               2:41.80           
  9 Sutch, Kelsey             12 Oak Hill Racing        2:43.24           
 10 Eddings, Roneyisha        11 Full Stride            2:45.05           
 11 Zaragoza, Isabela         11 Steel Gazelles         2:47.66           
 12 Deberry, Cecilia          11 Sacramento Elite       2:49.04           
 13 Davenport, Stella         12 Oak Hill Racing        2:50.78           
 14 Simpson, Laniah           11 Umoja TC               2:52.02           
 15 Lomax, Kaleah             11 Umoja TC               2:52.62           
 16 Branscomb, Amerrah        12 Eotg                   2:52.88           
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Ford, Ruby                11 Full Stride            2:24.59   2  10   
  2 Sorenson, Keira           12 Unattached             2:30.94   2   8   
  3 Leblanc, Ericka           11 Unattached             2:31.14   2   6   
  4 Barron, Jana              12 Falcon Track Club      2:35.65   2   5   
  5 Weberski, Makena          12 Diablo Valle           2:38.97   2   4   
  6 Polk, Alyssa              12 Stockton Sai           2:39.86   1   3   
  7 Russell, Anaya            12 Flying Jaguars TC      2:40.62   2   2   
  8 Wiley, Lillian Rose       12 Full Stride            2:41.47   2   1   
  9 Muppalla, Sneha           12 Umoja TC               2:41.80   2       
 10 Sutch, Kelsey             12 Oak Hill Racing        2:43.24   2       
 11 Watkins, Sydnie           12 M.P. Strider           2:44.26   1       
 12 Eddings, Roneyisha        11 Full Stride            2:45.05   2       
 13 Zaragoza, Isabela         11 Steel Gazelles         2:47.66   2       
 14 Deberry, Cecilia          11 Sacramento Elite       2:49.04   2       
 15 Woods, Olivia             12 M.P. Strider           2:50.16   1       
 16 Davenport, Stella         12 Oak Hill Racing        2:50.78   2       
 17 Simpson, Laniah           11 Umoja TC               2:52.02   2       
 18 Lomax, Kaleah             11 Umoja TC               2:52.62   2       
 19 Branscomb, Amerrah        12 Eotg                   2:52.88   2       
 20 Reimers, Audrey           12 Oak Hill Racing        2:53.30   1       
 21 Suggs, Za'Niya            11 M.P. Strider           2:55.34   1       
 22 Scheele, Lorelei          12 Lions Pride            2:55.43   1       
 23 Carlos, Adriana           11 East Bay Heat TC       2:56.24   1       
 24 Davis, Jada               11 Eotg                   2:56.78   1       
 25 Jones, Makayla            12 Full Stride            3:02.97   1       
 26 Williams, Carrington      11 M.P. Strider           3:05.29   1       
 27 Williams, Caelyn          11 M.P. Strider           3:11.66   1       
 28 Washington, Shaunice      11 M.P. Strider           3:13.06   1       
 29 Simonton, Nayelli         11 Full Stride            3:14.06   1