Adkins Trak Timing - Contractor License              5/27/2018 - 12:15 PM
             Tom Moore Youth Classic - 5/26/2018 to 5/27/2018             
                          Riverbank High School                           
 
Event 24  800 Meter Run Group 2 (9-10) Boys
=======================================================================   
    Name                     Age Team                    Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Gilchrist, Raiden         10 Sheldon Jr Huskies     2:51.22    5      
  2 Walker, Sundiata          10 Flying Jaguars TC      2:56.34    1      
  3 Brown, Ceyean             10 Swoop Time             2:56.93           
  4 Seldon, Quadir             9 Full Stride            2:58.79           
  5 Gomez, Cuauhtemoc         10 Valley Coyotes         3:02.74           
  6 Morrell, Kaydem            9 Central Vall           3:05.72           
  7 Markovich, Ezra            9 Lions Pride            3:06.95           
  8 Rozales, Ace              10 MH Jr Mustangs         3:16.67           
Section  2                                                                
  1 Edwards, Jeremiah         10 Full Stride            2:36.15   10      
  2 Smith, Kwanna              9 Pantera TC             2:38.68    8      
  3 Parker Jr., Gregg         10 Flying Jaguars TC      2:41.02    6      
  4 Chock, Gunnar             10 East Bay Heat TC       2:55.58    4      
  5 Griffith, Nehemiah        10 M.P. Strider           2:55.93    3      
  6 Aldridge, Chase            9 Unattached             2:56.03    2      
  7 Ogilvie, Matthew          10 Oak Hill Racing        2:58.68           
  8 Trigos, Juan               9 Peninsula Flyers       3:11.49           
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Edwards, Jeremiah         10 Full Stride            2:36.15   2  10   
  2 Smith, Kwanna              9 Pantera TC             2:38.68   2   8   
  3 Parker Jr., Gregg         10 Flying Jaguars TC      2:41.02   2   6   
  4 Gilchrist, Raiden         10 Sheldon Jr Huskies     2:51.22   1   5   
  5 Chock, Gunnar             10 East Bay Heat TC       2:55.58   2   4   
  6 Griffith, Nehemiah        10 M.P. Strider           2:55.93   2   3   
  7 Aldridge, Chase            9 Unattached             2:56.03   2   2   
  8 Walker, Sundiata          10 Flying Jaguars TC      2:56.34   1   1   
  9 Brown, Ceyean             10 Swoop Time             2:56.93   1       
 10 Ogilvie, Matthew          10 Oak Hill Racing        2:58.68   2       
 11 Seldon, Quadir             9 Full Stride            2:58.79   1       
 12 Gomez, Cuauhtemoc         10 Valley Coyotes         3:02.74   1       
 13 Morrell, Kaydem            9 Central Vall           3:05.72   1       
 14 Markovich, Ezra            9 Lions Pride            3:06.95   1       
 15 Trigos, Juan               9 Peninsula Flyers       3:11.49   2       
 16 Rozales, Ace              10 MH Jr Mustangs         3:16.67   1