Adkins Trak Timing - Contractor License                     5/20/2018 - 5:22 PM
              3M  Track Club Invitational - 5/19/2018 to 5/20/2018              
                                 Laney College                                  
 
Event 56  1500 Meter Run Group 4 (13-14) Boys
=======================================================================         
    Name                     Age Team                    Finals  Points         
=======================================================================         
Section  1                                                                      
  1 Grossman, Aiden           14 Lions Pride            5:00.96    2            
  2 Neumann, Sean             14 Mt. Diablo Heat        5:04.58                 
  3 McFarland, Anaje          14 Umoja TC               5:24.70                 
  4 Kumar, Tanish             13 Mt. Diablo Heat        5:35.57                 
  5 Aubert, La Monte          14 M.P. Strider           5:37.04                 
  6 Albinson, Max             13 Mark Day Sch           5:44.01                 
  7 Wilson, Sam               14 Woodside Wil           5:47.40                 
  8 McPherson, Declan J       13 Mt. Diablo Heat        5:47.58                 
  9 Kosaraju, Sanjit          13 Mt. Diablo Heat        5:51.55                 
Section  2                                                                      
  1 Pretre, Justin            13 Woodside Wil           4:39.90   10            
  2 Padakanti, Ameya          14 2ndWind Athletics      4:41.46    8            
  3 Badcock, Shane            14 2ndWind Athletics      4:45.65    6            
  4 Loo, Christopher          13 2ndWind Athletics      4:59.07    5            
  5 Vinoth, Rahul             14 2ndWind Athletics      4:59.34    4            
  6 Skarda, Paul              14 Oak Hill Racing        4:59.97    3            
  7 Motte, Julian             14 Full Stride            5:02.38    1            
  8 O'Bannon, Camryn          14 Falcon-Lakewood        5:13.52                 
  9 Choudhury, Aryamaan       13 Umoja TC               5:17.53                 
 10 Jagannathan, Advait       13 2ndWind Athletics      5:31.92                 
 11 Kumar, Govindh            14 2ndWind Athletics      5:35.11                 
 12 Quintero, Dario           13 Umoja TC               5:35.60                 
==========================================================================      
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points      
==========================================================================      
Finals                                                                          
  1 Pretre, Justin            13 Woodside Wil           4:39.90   2  10         
  2 Padakanti, Ameya          14 2ndWind Athletics      4:41.46   2   8         
  3 Badcock, Shane            14 2ndWind Athletics      4:45.65   2   6         
  4 Loo, Christopher          13 2ndWind Athletics      4:59.07   2   5         
  5 Vinoth, Rahul             14 2ndWind Athletics      4:59.34   2   4         
  6 Skarda, Paul              14 Oak Hill Racing        4:59.97   2   3         
  7 Grossman, Aiden           14 Lions Pride            5:00.96   1   2         
  8 Motte, Julian             14 Full Stride            5:02.38   2   1         
  9 Neumann, Sean             14 Mt. Diablo Heat        5:04.58   1             
 10 O'Bannon, Camryn          14 Falcon-Lakewood        5:13.52   2             
 11 Choudhury, Aryamaan       13 Umoja TC               5:17.53   2             
 12 McFarland, Anaje          14 Umoja TC               5:24.70   1             
 13 Jagannathan, Advait       13 2ndWind Athletics      5:31.92   2             
 14 Kumar, Govindh            14 2ndWind Athletics      5:35.11   2             
 15 Kumar, Tanish             13 Mt. Diablo Heat        5:35.57   1             
 16 Quintero, Dario           13 Umoja TC               5:35.60   2             
 17 Aubert, La Monte          14 M.P. Strider           5:37.04   1             
 18 Albinson, Max             13 Mark Day Sch           5:44.01   1             
 19 Wilson, Sam               14 Woodside Wil           5:47.40   1             
 20 McPherson, Declan J       13 Mt. Diablo Heat        5:47.58   1             
 21 Kosaraju, Sanjit          13 Mt. Diablo Heat        5:51.55   1             
================================================================================
                Men - Group 4 (13-14) - Team Rankings - 18 Events Scored        
================================================================================
    1) A.C.T.S. Icon Track Club    72        2) Audience of One            56   
    3) Umoja TC                    53.50     4) 3M Track Club              52   
    5) Full Stride Track Club      39        6) Falcon Track Club (Lakewo  31   
    7) 2ndWind Athletics           23        7) East Palo Alto Greyhounds  23   
    9) Hilltop Speed Track Club    21       10) Fast Forward Track Club    20   
   11) Mark Day School Track Club  19       12) Marin Waves Track & Field  18   
   12) Sacramento Speed Factory    18       14) Napa Track Club            15.50
   15) Oak Hill Racing             15       16) Hercules Running Rebels    14   
   16) raptors                     14       18) C.A. Track Club            13   
   18) Team Onalysis               13       20) Thunder Hawks              11   
   21) Woodside Wildebeests        10       22) Oakland PAL Track Club      7   
   23) Central Valley Roadrunners   6       23) Lions Pride Running Club    6   
   25) Mt. Diablo Heat              2