Adkins Trak Timing - Contractor License                  5/20/2018 - 5:22 PM
            3M  Track Club Invitational - 5/19/2018 to 5/20/2018             
                                Laney College                                
 
Event 54  1500 Meter Run Group 3 (11-12) Boys
=======================================================================      
    Name                     Age Team                    Finals  Points      
=======================================================================      
Section  1                                                                   
  1 Provine, Yuvan J          11 Mt. Diablo Heat        5:33.08              
  2 Rajesh, Prithvij          12 Mt. Diablo Heat        5:35.91              
  3 Race, James               12 Oak Hill Racing        5:36.82              
  4 Ikeda, Sevan              11 Woodside Wil           5:42.30              
  5 Smith, David              11 Umoja TC               5:52.55              
  6 Hall, Keelan              11 M.P. Strider           6:03.76              
  7 Wadhwa, Arav              12 2ndWind Athletics      6:15.80              
  8 Pacheco, Noah             11 Lions Pride            6:32.88              
  9 Singh, Arjun              11 Woodside Wil           6:38.29              
Section  2                                                                   
  1 Jones, Miles              12 3M Track Club          4:37.55   10         
  2 Skandera, Daniel          11 Unattached             4:43.06    8         
  3 Arumugam, Aakash          12 Mt. Diablo Heat        4:59.19    6         
  4 Lai, Nicholas             11 Falcon-Lakewood        5:04.13    5         
  5 Schwalm, Corbin           12 Unattached             5:04.81    4         
  6 Edwards, Timothy          11 Full Stride            5:07.67    3         
  7 Pretre, Landon            11 Woodside Wil           5:11.07    2         
  8 Singh, Aarav              11 Mt. Diablo Heat        5:12.09    1         
  9 Handy, Kendal             11 Falcon-Lakewood        5:20.48              
 10 Rose, Logan A             12 Mt. Diablo Heat        5:22.40              
 11 Kenny, Aiden              12 Hercules Run           5:46.53              
==========================================================================   
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points   
==========================================================================   
Finals                                                                       
  1 Jones, Miles              12 3M Track Club          4:37.55   2  10      
  2 Skandera, Daniel          11 Unattached             4:43.06   2   8      
  3 Arumugam, Aakash          12 Mt. Diablo Heat        4:59.19   2   6      
  4 Lai, Nicholas             11 Falcon-Lakewood        5:04.13   2   5      
  5 Schwalm, Corbin           12 Unattached             5:04.81   2   4      
  6 Edwards, Timothy          11 Full Stride            5:07.67   2   3      
  7 Pretre, Landon            11 Woodside Wil           5:11.07   2   2      
  8 Singh, Aarav              11 Mt. Diablo Heat        5:12.09   2   1      
  9 Handy, Kendal             11 Falcon-Lakewood        5:20.48   2          
 10 Rose, Logan A             12 Mt. Diablo Heat        5:22.40   2          
 11 Provine, Yuvan J          11 Mt. Diablo Heat        5:33.08   1          
 12 Rajesh, Prithvij          12 Mt. Diablo Heat        5:35.91   1          
 13 Race, James               12 Oak Hill Racing        5:36.82   1          
 14 Ikeda, Sevan              11 Woodside Wil           5:42.30   1          
 15 Kenny, Aiden              12 Hercules Run           5:46.53   2          
 16 Smith, David              11 Umoja TC               5:52.55   1          
 17 Hall, Keelan              11 M.P. Strider           6:03.76   1          
 18 Wadhwa, Arav              12 2ndWind Athletics      6:15.80   1          
 19 Pacheco, Noah             11 Lions Pride            6:32.88   1          
 20 Singh, Arjun              11 Woodside Wil           6:38.29   1          
=============================================================================
                Men - Group 3 (11-12) - Team Rankings - 16 Events Scored     
=============================================================================
    1) 3M Track Club               83        2) East Palo Alto Greyhounds  53
    3) Hercules Running Rebels     40        3) High Speed Track Club      40
    5) Hilltop Speed Track Club    34        6) Sacramento Speed Factory   26
    7) Oak Hill Racing             25        7) Falcon Track Club (Lakewo  25
    9) C.A. Track Club             24       10) Mt. Diablo Heat            22
   11) Umoja TC                    21       11) Full Stride Track Club     21
   13) Woodside Wildebeests        20       14) Oakland PAL Track Club     11
   15) Marin Waves Track & Field    8       15) Team Onalysis               8
   17) Mark Day School Track Club   7       17) Falcon Track Club (Pleasa   7
   19) Audience of One              6       20) Central Valley Roadrunner   2
   20) M.P. Striders Youth Track    2