Adkins Trak Timing - Contractor License                  5/20/2018 - 5:22 PM
            3M  Track Club Invitational - 5/19/2018 to 5/20/2018             
                                Laney College                                
 
Event 36  400 Meter Run Group 3 (11-12) Boys
=======================================================================      
    Name                     Age Team                    Finals  Points      
=======================================================================      
Section  1                                                                   
  1 Peters, Leo               12 C.A. Track Club        1:01.67    8         
  2 Finnerty, Samuel          12 Team Onalysis          1:11.19              
  3 Ranade, Ajinkya           12 Umoja TC               1:26.54              
Section  2                                                                   
  1 Galindo Jr., Rey          12 Central Vall           1:11.73              
  2 Olsen, Jackson            12 Central Vall           1:20.62              
  3 Butani, Krish             11 Umoja TC               1:22.34              
  4 Forks, Jayden             11 Umoja TC               1:36.95              
Section  3                                                                   
  1 Dylan, Brown              12 Santa Rosa E           1:18.39              
  2 Johnson, Ja'Nine          11 Sacramento S           1:18.84              
  3 Valencia, Leelen          12 Swoop Time             1:19.92              
  4 Ziino, Luca               11 Hercules Run           1:26.03              
  5 Ortega, Jonathan          11 Thunder Hawks          1:28.12              
  6 Blanche, Zion             11 Full Stride            1:33.42              
Section  4                                                                   
  1 Liou, Austin              11 Umoja TC               1:12.18              
  2 Smith, David              11 Umoja TC               1:13.97              
  3 Montes, Jackson           12 Falcon-Lakewood        1:15.14              
  4 Fix, Dax                  11 Hercules Run           1:17.31              
  5 Liggion, Jarae            11 Swoop Time             1:18.99              
Section  5                                                                   
  1 Beneke, Tyler             12 Oak Hill Racing        1:07.48              
  2 Addo, Kojo                12 Falcon-Lakewood        1:13.12              
  3 Kornegay, Davon           12 Hercules Run           1:14.39              
  4 Garrison, Peyton          11 A.C.T.S. Ico           1:16.30              
  5 Misra, Viraj              11 Falcon-Pleasanto       1:17.05              
Section  6                                                                   
  1 Butcher, Hasan            12 3M Track Club          1:05.67              
  2 Hudson, Jadyn             12 Full Stride            1:05.80              
  3 Williams, Blaise          12 Freedom T.C.           1:05.88              
  4 Smith, Levan              12 Full Stride            1:05.91              
  5 Lai, Nicholas             11 Falcon-Lakewood        1:09.15              
  6 Gray, Amari               11 A.C.T.S. Ico           1:11.96              
  7 Young, David              12 Falcon-Lakewood        1:12.85              
Section  7                                                                   
  1 Kalmon-Tidwell, Demi      12 3M Track Club            59.60   10         
  2 Kingsley-Williams, Claud  12 Umoja TC               1:01.81    6         
  3 Jones, Mason              11 Hilltop Spee           1:02.79    5         
  4 Bell, Zhay'Lyn            11 Falcon-Lakewood        1:03.68    4         
  5 Johnson, Caliph           11 Falcon-Lakewood        1:03.81    3         
  6 Edwards, Timothy          11 Full Stride            1:04.90    2         
  7 Schuh, Ryan               11 Unattached             1:05.38    1         
  8 Seymour Jr., Deshawn      11 Full Stride            1:05.51              
==========================================================================   
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points   
==========================================================================   
Finals                                                                       
  1 Kalmon-Tidwell, Demi      12 3M Track Club            59.60   7  10      
  2 Peters, Leo               12 C.A. Track Club        1:01.67   1   8      
  3 Kingsley-Williams, Claud  12 Umoja TC               1:01.81   7   6      
  4 Jones, Mason              11 Hilltop Spee           1:02.79   7   5      
  5 Bell, Zhay'Lyn            11 Falcon-Lakewood        1:03.68   7   4      
  6 Johnson, Caliph           11 Falcon-Lakewood        1:03.81   7   3      
  7 Edwards, Timothy          11 Full Stride            1:04.90   7   2      
  8 Schuh, Ryan               11 Unattached             1:05.38   7   1      
  9 Seymour Jr., Deshawn      11 Full Stride            1:05.51   7          
 10 Butcher, Hasan            12 3M Track Club          1:05.67   6          
 11 Hudson, Jadyn             12 Full Stride            1:05.80   6          
 12 Williams, Blaise          12 Freedom T.C.           1:05.88   6          
 13 Smith, Levan              12 Full Stride            1:05.91   6          
 14 Beneke, Tyler             12 Oak Hill Racing        1:07.48   5          
 15 Lai, Nicholas             11 Falcon-Lakewood        1:09.15   6          
 16 Finnerty, Samuel          12 Team Onalysis          1:11.19   1          
 17 Galindo Jr., Rey          12 Central Vall           1:11.73   2          
 18 Gray, Amari               11 A.C.T.S. Ico           1:11.96   6          
 19 Liou, Austin              11 Umoja TC               1:12.18   4          
 20 Young, David              12 Falcon-Lakewood        1:12.85   6          
 21 Addo, Kojo                12 Falcon-Lakewood        1:13.12   5          
 22 Smith, David              11 Umoja TC               1:13.97   4          
 23 Kornegay, Davon           12 Hercules Run           1:14.39   5          
 24 Montes, Jackson           12 Falcon-Lakewood        1:15.14   4          
 25 Garrison, Peyton          11 A.C.T.S. Ico           1:16.30   5          
 26 Misra, Viraj              11 Falcon-Pleasanto       1:17.05   5          
 27 Fix, Dax                  11 Hercules Run           1:17.31   4          
 28 Dylan, Brown              12 Santa Rosa E           1:18.39   3          
 29 Johnson, Ja'Nine          11 Sacramento S           1:18.84   3          
 30 Liggion, Jarae            11 Swoop Time             1:18.99   4          
 31 Valencia, Leelen          12 Swoop Time             1:19.92   3          
 32 Olsen, Jackson            12 Central Vall           1:20.62   2          
 33 Butani, Krish             11 Umoja TC               1:22.34   2          
 34 Ziino, Luca               11 Hercules Run           1:26.03   3          
 35 Ranade, Ajinkya           12 Umoja TC               1:26.54   1          
 36 Ortega, Jonathan          11 Thunder Hawks          1:28.12   3          
 37 Blanche, Zion             11 Full Stride            1:33.42   3          
 38 Forks, Jayden             11 Umoja TC               1:36.95   2          
=============================================================================
                Men - Group 3 (11-12) - Team Rankings - 16 Events Scored     
=============================================================================
    1) 3M Track Club               83        2) East Palo Alto Greyhounds  53
    3) Hercules Running Rebels     40        3) High Speed Track Club      40
    5) Hilltop Speed Track Club    34        6) Sacramento Speed Factory   26
    7) Oak Hill Racing             25        7) Falcon Track Club (Lakewo  25
    9) C.A. Track Club             24       10) Mt. Diablo Heat            22
   11) Umoja TC                    21       11) Full Stride Track Club     21
   13) Woodside Wildebeests        20       14) Oakland PAL Track Club     11
   15) Marin Waves Track & Field    8       15) Team Onalysis               8
   17) Mark Day School Track Club   7       17) Falcon Track Club (Pleasa   7
   19) Audience of One              6       20) Central Valley Roadrunner   2
   20) M.P. Striders Youth Track    2