Adkins Trak Timing - Contractor License                     5/20/2018 - 5:22 PM
              3M  Track Club Invitational - 5/19/2018 to 5/20/2018              
                                 Laney College                                  
 
Event 34  400 Meter Run Group 2 (9-10) Boys
=======================================================================         
    Name                     Age Team                    Finals  Points         
=======================================================================         
Section  1                                                                      
  1 Hadjaj, ignnatius         10 Team Onalysis          1:19.20                 
  2 Grondona, Kai E            9 Mt. Diablo Heat        1:29.04                 
Section  2                                                                      
  1 Kimbrew, Sean             10 C.A. Track Club        1:15.00    2            
  2 Hardemion, Corey          10 A.C.T.S. Ico           1:16.32                 
  3 Childs, Nehemiah          10 Hilltop Spee           1:21.46                 
Section  3                                                                      
  1 Finnerty, Liam            10 Team Onalysis          1:15.31                 
  2 Wingfield, Glennvone       9 Hercules Run           1:20.16                 
  3 Markovich, Ezra            9 Lions Pride            1:21.62                 
  4 Holley, Khalil            10 Full Stride            1:21.73                 
  5 Corvacho-Marrugo, Miguel   9 Sacramento S           1:30.02                 
Section  4                                                                      
  1 Ojo, Ovie                  9 3M Track Club          1:15.04    1            
  2 Addo, Emmanuel             9 Falcon-Lakewood        1:17.14                 
  3 Griffith, Nehemiah        10 M.P. Strider           1:17.31                 
  4 Brown, Ceyean             10 Swoop Time             1:20.57                 
  5 Luckey, Diante             9 Los Angeles            1:20.62                 
  6 Ortega, Sebastian          9 Thunder Hawks          1:24.15                 
  7 Seldon, Quadir             9 Full Stride            1:24.21                 
  8 Sims, Caleb               10 Full Stride            1:28.93                 
Section  5                                                                      
  1 Williams, Carter          10 Freedom T.C.           1:05.06   10            
  2 Edwards, Jeremiah         10 Full Stride            1:05.55    8            
  3 Anderson, Zion             9 Falcon-Lakewood        1:08.43    6            
  4 Williams, Omar            10 Hercules Run           1:10.55    5            
  5 Jimenez, Elijah           10 Hercules Run           1:11.81    4            
  6 Smith, Kwanna              9 Pantera TC             1:12.07    3            
  7 Hunter, Steven             9 Falcon-Lakewood        1:18.84                 
==========================================================================      
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points      
==========================================================================      
Finals                                                                          
  1 Williams, Carter          10 Freedom T.C.           1:05.06   5  10         
  2 Edwards, Jeremiah         10 Full Stride            1:05.55   5   8         
  3 Anderson, Zion             9 Falcon-Lakewood        1:08.43   5   6         
  4 Williams, Omar            10 Hercules Run           1:10.55   5   5         
  5 Jimenez, Elijah           10 Hercules Run           1:11.81   5   4         
  6 Smith, Kwanna              9 Pantera TC             1:12.07   5   3         
  7 Kimbrew, Sean             10 C.A. Track Club        1:15.00   2   2         
  8 Ojo, Ovie                  9 3M Track Club          1:15.04   4   1         
  9 Finnerty, Liam            10 Team Onalysis          1:15.31   3             
 10 Hardemion, Corey          10 A.C.T.S. Ico           1:16.32   2             
 11 Addo, Emmanuel             9 Falcon-Lakewood        1:17.14   4             
 12 Griffith, Nehemiah        10 M.P. Strider           1:17.31   4             
 13 Hunter, Steven             9 Falcon-Lakewood        1:18.84   5             
 14 Hadjaj, ignnatius         10 Team Onalysis          1:19.20   1             
 15 Wingfield, Glennvone       9 Hercules Run           1:20.16   3             
 16 Brown, Ceyean             10 Swoop Time             1:20.57   4             
 17 Luckey, Diante             9 Los Angeles            1:20.62   4             
 18 Childs, Nehemiah          10 Hilltop Spee           1:21.46   2             
 19 Markovich, Ezra            9 Lions Pride            1:21.62   3             
 20 Holley, Khalil            10 Full Stride            1:21.73   3             
 21 Ortega, Sebastian          9 Thunder Hawks          1:24.15   4             
 22 Seldon, Quadir             9 Full Stride            1:24.21   4             
 23 Sims, Caleb               10 Full Stride            1:28.93   4             
 24 Grondona, Kai E            9 Mt. Diablo Heat        1:29.04   1             
 25 Corvacho-Marrugo, Miguel   9 Sacramento S           1:30.02   3             
================================================================================
                 Men - Group 2 (9-10) - Team Rankings - 12 Events Scored        
================================================================================
    1) East Palo Alto Greyhounds   70        2) Falcon Track Club (Lakewo  51   
    3) Hercules Running Rebels     43.50     4) Freedom T.C.               28   
    5) Umoja TC                    26        6) Full Stride Track Club     24   
    7) Sacramento Speed Factory    19        8) M.P. Striders Youth Track  18   
    9) Swoop Time                  16       10) Pantera TC                 15   
   11) Hilltop Speed Track Club    10       11) Revolution Express Track   10   
   13) 3M Track Club                8       14) Oakland PAL Track Club      7.50
   15) Team Onalysis                6       16) Mt. Diablo Heat             5   
   17) raptors                      4       18) C.A. Track Club             2