Adkins Trak Timing - Contractor License                  5/20/2018 - 5:22 PM
            3M  Track Club Invitational - 5/19/2018 to 5/20/2018             
                                Laney College                                
 
Event 22  800 Meter Run Group 3 (11-12) Boys
=======================================================================      
    Name                     Age Team                    Finals  Points      
=======================================================================      
Section  1                                                                   
  1 Galindo Jr., Rey          12 Central Vall           2:33.51    2         
  2 Finnerty, Samuel          12 Team Onalysis          2:34.92              
  3 Olsen, Jackson            12 Central Vall           2:50.80              
  4 Hall, Keelan              11 M.P. Strider           3:05.26              
  5 Butani, Krish             11 Umoja TC               3:06.19              
  6 Bayon, Antonio            11 Marin Waves            3:07.81              
  7 Ranade, Ajinkya           12 Umoja TC               3:09.67              
Section  2                                                                   
  1 Montgomery, Otto          12 raptors                2:37.00              
  2 Provine, Yuvan J          11 Mt. Diablo Heat        2:46.03              
  3 Young, David              12 Falcon-Lakewood        2:46.51              
  4 Smith, David              11 Umoja TC               2:51.47              
  5 Rajesh, Prithvij          12 Mt. Diablo Heat        2:51.75              
  6 Johnson, Ja'Nine          11 Sacramento S           2:54.86              
  7 Shah, Darsh               12 Mt. Diablo Heat        2:58.15              
  8 Ortega, Jonathan          11 Thunder Hawks          3:26.37              
  9 Salcido, Kendrick         12 Full Stride            3:27.51              
Section  3                                                                   
  1 Jones, Miles              12 3M Track Club          2:16.66   10         
  2 Skandera, Daniel          11 Unattached             2:20.48    8         
  3 Edwards, Timothy          11 Full Stride            2:26.79    6         
  4 Jimenez, Zander           12 Hercules Run           2:26.94    5         
  5 Schwalm, Corbin           12 Unattached             2:29.68    4         
  6 Seymour Jr., Deshawn      11 Full Stride            2:31.18    3         
  7 Beneke, Tyler             12 Oak Hill Racing        2:33.72    1         
  8 Stills Bey, Safir         12 3M Track Club          2:36.50              
  9 Gowda, Samvrat            11 East Palo Al           2:37.85              
 10 Kenny, Aiden              12 Hercules Run           2:51.40              
==========================================================================   
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points   
==========================================================================   
Finals                                                                       
  1 Jones, Miles              12 3M Track Club          2:16.66   3  10      
  2 Skandera, Daniel          11 Unattached             2:20.48   3   8      
  3 Edwards, Timothy          11 Full Stride            2:26.79   3   6      
  4 Jimenez, Zander           12 Hercules Run           2:26.94   3   5      
  5 Schwalm, Corbin           12 Unattached             2:29.68   3   4      
  6 Seymour Jr., Deshawn      11 Full Stride            2:31.18   3   3      
  7 Galindo Jr., Rey          12 Central Vall           2:33.51   1   2      
  8 Beneke, Tyler             12 Oak Hill Racing        2:33.72   3   1      
  9 Finnerty, Samuel          12 Team Onalysis          2:34.92   1          
 10 Stills Bey, Safir         12 3M Track Club          2:36.50   3          
 11 Montgomery, Otto          12 raptors                2:37.00   2          
 12 Gowda, Samvrat            11 East Palo Al           2:37.85   3          
 13 Provine, Yuvan J          11 Mt. Diablo Heat        2:46.03   2          
 14 Young, David              12 Falcon-Lakewood        2:46.51   2          
 15 Olsen, Jackson            12 Central Vall           2:50.80   1          
 16 Kenny, Aiden              12 Hercules Run           2:51.40   3          
 17 Smith, David              11 Umoja TC               2:51.47   2          
 18 Rajesh, Prithvij          12 Mt. Diablo Heat        2:51.75   2          
 19 Johnson, Ja'Nine          11 Sacramento S           2:54.86   2          
 20 Shah, Darsh               12 Mt. Diablo Heat        2:58.15   2          
 21 Hall, Keelan              11 M.P. Strider           3:05.26   1          
 22 Butani, Krish             11 Umoja TC               3:06.19   1          
 23 Bayon, Antonio            11 Marin Waves            3:07.81   1          
 24 Ranade, Ajinkya           12 Umoja TC               3:09.67   1          
 25 Ortega, Jonathan          11 Thunder Hawks          3:26.37   2          
 26 Salcido, Kendrick         12 Full Stride            3:27.51   2          
=============================================================================
                Men - Group 3 (11-12) - Team Rankings - 16 Events Scored     
=============================================================================
    1) 3M Track Club               83        2) East Palo Alto Greyhounds  53
    3) Hercules Running Rebels     40        3) High Speed Track Club      40
    5) Hilltop Speed Track Club    34        6) Sacramento Speed Factory   26
    7) Oak Hill Racing             25        7) Falcon Track Club (Lakewo  25
    9) C.A. Track Club             24       10) Mt. Diablo Heat            22
   11) Umoja TC                    21       11) Full Stride Track Club     21
   13) Woodside Wildebeests        20       14) Oakland PAL Track Club     11
   15) Marin Waves Track & Field    8       15) Team Onalysis               8
   17) Mark Day School Track Club   7       17) Falcon Track Club (Pleasa   7
   19) Audience of One              6       20) Central Valley Roadrunner   2
   20) M.P. Striders Youth Track    2