Adkins Trak Timing - Contractor License                4/7/2018 - 9:27 PM
                   Sacramento Speed Factory - 4/7/2018                    
                            The Speed Showcase                            
                          Elk Grove High School                           
 
Event 47  800 Meter Run 12 year old Girls
=======================================================================   
    Name                     Age Team                    Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Redding, Jesse            12 Revolution E           2:48.74           
  2 Wiley, Lillian Rose       12 Full Stride            2:54.60           
  3 Gutierrez, Angeline       12 Buffalo Chip           2:56.00           
  4 Watkins, Sydnie           12 M.P. Strider           3:00.73           
  5 Schuberg, Shelby          12 Umoja TC               3:02.11           
  6 Richmond, Sanaa           12 San Francisc           3:02.50           
  7 Combrink, Colette         12 Alice Birney           3:15.18           
  8 Roads, Dream              12 Umoja TC               3:27.29           
Section  2                                                                
  1 Jackson, Milan            12 Hercules Run           2:35.96           
  2 Russell, Anaya            12 Flying Jaguars TC      2:44.05           
  3 Sutch, Kelsey             12 Oak Hill Racing        2:47.30           
  4 Stibor, Emily             12 Alice Birney           2:51.86           
  5 Chatfield, McKell         12 Unattached             2:52.85           
  6 Chamberlain, Karissa      12 Buffalo Chip           2:55.14           
  7 Jones, Kamaya             12 San Francisc           2:58.53           
  8 Reimers, Audrey           12 Oak Hill Racing        3:00.60           
  9 Dixon, Jada               12 M.P. Strider           3:04.65           
 10 Woods, Olivia             12 M.P. Strider           3:05.11           
 11 Jones, Makayla            12 Full Stride            3:08.40           
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Jackson, Milan            12 Hercules Run           2:35.96   2       
  2 Russell, Anaya            12 Flying Jaguars TC      2:44.05   2       
  3 Sutch, Kelsey             12 Oak Hill Racing        2:47.30   2       
  4 Redding, Jesse            12 Revolution E           2:48.74   1       
  5 Stibor, Emily             12 Alice Birney           2:51.86   2       
  6 Chatfield, McKell         12 Unattached             2:52.85   2       
  7 Wiley, Lillian Rose       12 Full Stride            2:54.60   1       
  8 Chamberlain, Karissa      12 Buffalo Chip           2:55.14   2       
  9 Gutierrez, Angeline       12 Buffalo Chip           2:56.00   1       
 10 Jones, Kamaya             12 San Francisc           2:58.53   2       
 11 Reimers, Audrey           12 Oak Hill Racing        3:00.60   2       
 12 Watkins, Sydnie           12 M.P. Strider           3:00.73   1       
 13 Schuberg, Shelby          12 Umoja TC               3:02.11   1       
 14 Richmond, Sanaa           12 San Francisc           3:02.50   1       
 15 Dixon, Jada               12 M.P. Strider           3:04.65   2       
 16 Woods, Olivia             12 M.P. Strider           3:05.11   2       
 17 Jones, Makayla            12 Full Stride            3:08.40   2       
 18 Combrink, Colette         12 Alice Birney           3:15.18   1       
 19 Roads, Dream              12 Umoja TC               3:27.29   1