Adkins Trak Timing - Contractor License                4/7/2018 - 9:26 PM
                   Sacramento Speed Factory - 4/7/2018                    
                            The Speed Showcase                            
                          Elk Grove High School                           
 
Event 38  100 Meter Run 15+ year old Boys
=======================================================================   
    Name                     Age Team                    Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Jackson, Wayne            18 Sacramento S             12.30           
  2 Woodland II, Rahsaan      16 Eotg                     12.31           
  3 Vickers, Aaron            15 God Speed                12.59           
  4 Williams, Jeremiah        16 Swoop Time               13.05           
  5 Beeskau, Daryn            15 M.P. Strider             13.97           
Section  2                                                                
  1 Davis, Cornell            15 Hilltop Speed            12.51           
  2 Carmona, Kristofer        16 Swoop Time               12.82           
  3 Alexander, Jayden         16 Swoop Time               13.25           
  4 Brown, Ajani              15 C. A. Track Club         13.64           
  5 Wiggins, Nahseem          15 Big Valley T             14.05           
  6 Reed, Andre               16 Big Valley T             14.74           
Section  3                                                                
  1 Yara, Manogya             15 Umoja TC                 12.72           
  2 Brown, Chrichion          16 Swoop Time               13.81           
  3 Butler, Dehjion           15 Swoop Time               13.94           
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Jackson, Wayne            18 Sacramento S             12.30   1       
  2 Woodland II, Rahsaan      16 Eotg                     12.31   1       
  3 Davis, Cornell            15 Hilltop Speed            12.51   2       
  4 Vickers, Aaron            15 God Speed                12.59   1       
  5 Yara, Manogya             15 Umoja TC                 12.72   3       
  6 Carmona, Kristofer        16 Swoop Time               12.82   2       
  7 Williams, Jeremiah        16 Swoop Time               13.05   1       
  8 Alexander, Jayden         16 Swoop Time               13.25   2       
  9 Brown, Ajani              15 C. A. Track Club         13.64   2       
 10 Brown, Chrichion          16 Swoop Time               13.81   3       
 11 Butler, Dehjion           15 Swoop Time               13.94   3       
 12 Beeskau, Daryn            15 M.P. Strider             13.97   1       
 13 Wiggins, Nahseem          15 Big Valley T             14.05   2       
 14 Reed, Andre               16 Big Valley T             14.74   2